header
Kontakt

SALÓN VERENISE
Slnečná 1
90045 Malinovo

kaderníctvo
0948 499 680
nechty
0903 449 940
kozmetika
0903 767 382

 

 

Vyskúšajte náš prístroj
na odstránenie
podkožného tuku
BODYKA Plus!

Nechtové štúdio

Kozmetika

Kaderníctvo

Prístrojové ošetrenia - Bodyka Plus

 

„Neinvazívna t.j. nechirurgická ultrazvuková liposukcia“ prístroj na nevratné odstránenie lokálneho tuku, celulitídy a tvarovanie postavy.

Jedinečný a zároveň revolučný kavitačný prístroj, ktorý je určený na odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky, tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Krvnými riečišťami sa následne vylučuje z tela.

Bodyka je výsledkom know-how talianskej firmy Novavision Group. Tento kavitačný prístroj jedinečný vo svojej oblasti, je výsledkom dlhého a dôkladného výskumu laboratórií firmy Novavision Group v spolupráci s fakultou lekárskej estetiky a dermatológie známej talianskej univerzity v Pávii (viď certifikát) a so špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami. Zohľadňuje všetky lekársko-vedecké poznatky a všetky vedľajšie účinky nie len u klienta, ale i u obsluhy, ktoré sa často prehliadajú.

Táto nová technológia má celosvetový patent pod obchodnou značkou SCP: Safely Cavitation Program (č. patentu: M2008A000628). Výhradným vlastníkom tohto unikátneho patentu je Novavision Group. Prístroj je určený na odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení ! Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečie popálenia pokožky.

Odporúčaný počet ošetrení do týždňa : 1
Odporúčaný cyklus ošetrení : 5 až 8.
Dĺžka jedného ošetrenia nesmie presiahnuť 40 minút (nesmie dôjsť k zahlteniu lymfafického toku)
• Medzi jednotlivými ošetreniami sa odporúča zvýšený prísun tekutín (denne aj 3 litre), vitamínu C, drenážna masáž a fyzická aktivita.

Je potrebné pripomenúť, že každá z nás, milé dámy, dostala do vienka určitý počet tukových buniek a ich množstvo sa už počas života nezvyšuje. Tukové bunky iba naberajú na objeme, a to samotný tuk, preto sme často nespokojné s niektorými partiami nášho tela. Ošetrenie Bodykou je určené práve na tieto partie tela. Čím väčšie množstvo tukových buniek sa nám podarí zničiť, tým budeme v želaných partiách tela nezvratne štíhlejšie.
Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení ! Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečie popálenia pokožky.